NVIDIA’nın Duyurusuyla Gözler 1 Eylül Etkinliğine Çevrildi

44

NVIDIA cephesinde şu günlerde önemli bir hareketlilik yaşanıyor. NVIDIA şirketinin internet sitesi üzerinden yayınlanan duyuruda 1 Eylül’de düznelenecek olan etkinliğin müjdesi verildi.

GeForce etkinliğini şirketin CEO’su olan Jensen Huang yapacak olup etkinliğin canlı gerçekleştirilip gerçekleştirilmeyeceği henüz belli değil ancak büyük olasılıkla öncden kaydedilen bir sunumun çevrimiçi ortam üzerinden yayınlanmasından ibarez olacak.

Gözlerin 1 Eylül gününe çevirlmesinin sebebi ilebette düzenlenecek olan GeForce etkinliğinde yapılacak olan yeni grafik kartı tanıtımları. Özellikle RTX 3080 ve 3080 Ti grafik kartları hakkında detaylı bilgiler verilmesi beklenmekte.

Yeni iddialı bir mimarinin eserlerini gösterecek olan etkinlik 1 Eylül 2020 günü Türkiye Saati ile 19.00 ‘da başlayacak. Bakalım NVIDIA nasıl bir yapılanmayla gelecek? Bekleyip göreceğiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.