OnePlus 5 ve 5T Bu Kez Android 10 Güncellemesi Aldı

102

OnePlus 5 ve 5T akıllı telefonları 2017 yılında piyasaya sürülmüş ve dönemin amiral gemisi katili modelleri olarak gösterilmişti. OnePlus, oldukça tutulan bu iki telefonu için günümüzde de büyük çaplı güncellemeler yayınlamayı sürdürüyor. Bu kez iki akıllı telefon için de Android 10 güncellemesi yayınlandı.

Paylaşılan güncelleme OnePlus 5 için üçüncü büyük çaplı güncelleme olmasıyla dikkat çekiyor. Genellikle akıllı telefonlarda toplam iki büyük çaplı güncelleme görürüz ve telefonlar ardından bir süre sadece güvenlik ve ufak tefek çeşitli güncellemeler alırlar. OnePlus 5 ise farkını bu doğrultuda hissettirdi doğrusu. Telefon çıktığında Nougat işletim sistemi içeriyordu. Sonra Oreo, Pie güncellemelerini aldı. Şimdi de üçüncü güncelleme olan Android 10’u aldı.

Yayınlanan güncelleme 1.87 GB dosya büyüklüğüne sahip. OTA üzerinden drağıtım yapılan güncellemeyi edinmeden önce kota durumunu da göz önünde bulundurunuz. Güncelleme ile birlikte telefonunuz yeni bir Android sürümüne kavuşacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.