OnePlus 6 ile 6T Telefonları Kararlı Güncellemeyi Aldı

33

OnePlus 6 ve 6T telefonları için bir süredir güncelleme hazırlanmaktaydı ve OxygenOS açık beta programının da sona ermesiyle birlikte kararlı güncellemeler dağıtılmaya başlandı.

Yayınlanan güncelleme OxygenOS 10.3.3 yapı numarasıyla gelmekte. VoLTE ve VoWiFi desteği sunan güncelleme buna ek olarak Nisan ayına ait güvenlik yamasını ve diğer pek çok fonksiyonu içerisinde barındırmakta. Örneğin CloudService 2.0 sürümüne güncelleniyor ve Cloud Sync güncellemesi yalnızca Hindistan’da geçerli olmak üzere sunuluyor. Bunun dışında oyunlar esnasında rastgele siyah ekran oluşması problemi de gideriliyor.

OnePlus yazılım bakım programı, iki cihazın da 2021 yılının ortalarına kadar iki ayda bir güvenlik ve kararlılık güncellemesi alacağını işaret etmekte. Bu da önemli bir ifade zira OnePlus 6 ve 6T telefonunu birkaç yıl daha kullanmak isteyenler için ideal gözüküyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.