OnePlus 6 titreme sorunu tarihe karışıyor

310

OnePlus 6 akıllı telefonunun ekranında yer alan titreme problemi için çözüm getirildi. OnePlus firması, güncellemeleye ilişkin beklenen müjdeyi verdi.

Ekran parlaklığı ayarlarını yapan kullanıcılar, cihaz ekranında ışık titremesi sorunuyla karşı karşıya geldiler. Şikayetlerin artması üzerine kullanıcılarla irtibat kuran OnePlus, sorunun kaynağını öğrendi ve çözüm arayışına başladı.

Şirket Blog sayfasından bir müjde verdi ve sorunun çözüme kavuşturulduğunu, br güncelleme ile çözülebildiğini ve söz konusu güncellemenin çok yakında dağıtılacağını açıkladı.

Ağustos ayı içerisinde rutin bir güncelleme daha çıkacak. OnePlus 6 için sunulacak olan o güncelleme de rutin güvenlik iyileştirmelerini içerisinde barındıracak.

OnePlus 6 modeli ülkemizde de satılmaya devam ediyor. Fiyatı ise 3.599 TL’den başlıyor. Cihaz kendi içerisinde 6 GB RAM + 64 GB dahili depolama alanı ve 8 GB RAM + 128 GB dahili depolama alanı olmak üzere ikiye ayrılıyor.

Galaxy S8 yeni bir yazılım güncellemesi daha aldı
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.