OnePlus 6 ve 6T güncelleme aldı

252

Telefonlar zaman zaman yazılım güncellemeleri alarak güncel ve hatasız kalmayı başarırlar. Böylece kullanıcılar için bir kolaylık sağlanmış olur.

Akıllı telefon kategorisinde dikkat çekmeyi başaran iki akıllı telefon OnePlus 6  ve 6T için yeni yazılım güncellemeleri çıktı. OnePlus 6 güncellemesinin, 6T için çıkan güncellemeyle karşılaştırıldığında daha mütevazi olduğunu söylemek mümkün.

OnePlus 6 güncellemesi 138 MB dosya boyutuna sahip olup hata düzeltmeleri, optimizasyonlara sahip. Ufak tefek değişikliklerin yapıldığı bu güncellemeyi edinmek için ilk olarak bildirim ekranınızı, daha sonra ise Ayarlar ekranını kontrol edin.

OnePlus 6T için çıkan güncellemenin dosya boyutu 1.571 MB. Oyun modu, OnePlus laboratuarı, hava durumu bilgisinde dünya saati, ekran görüntüsü optimizasyonları ve diğer fonksiyonlara sahip. Güncelleme yapı numarası OxygenOS 9.0.12 olup şu an yayında.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.