OnePlus 7 Pro Android 10 Güncellemesi Aldı!

105

Android 10 güncellemesi tüm hızıyla akıllı telefonlara gelmeye devam ediyor. Bu kez güncelleme sırası OnePlus 7 Pro modeline geldi. OnePlus 7 Pro Android 10 güncellemesi aldı.

Çinli akıllı telefon üreticilerinden OnePlus’ın özellikleri ve tasarımı ile dikkatleri üzerine toplayan modeli OnePlus 7 Pro, Android 10 güncellemesi ile karşımıza çıktı. 10.0.1.GM31CB yapı numarası ile gelen güncelleme birçok özelliği de beraberinde getiriyor. Ayriyeten güncelleme Android güvenlik güncellemesini de beraberinde getiriyor.

1951MB boyutundaki güncelleme ile birlikte; yeni kullanıcı arayüzü, genel hata düzeltmeleri ve gelişmiş özellikler, “Hızlı Ayarlar” bölümünde yeni özelleştirme özelliği, gizlilik için gelişmiş konum izleri, geri dönmek için ekranın sol veya sağ tarafından içe doğru hızlıca kaydırma hareketi, oyunlara kolay erişim ve daha iyi oyun deneyimi için Game Space özelliği gibi birçok özellik telefona dahil oluyor.

OnePlus 7 Pro için Android 10 güncellemesi şu an kademeli olarak dağıtılmakta. En fazla bir hafta içerisinde güncellemenin tüm telefonlarda aktif olması bekleniyor. Güncellemeyi AYARLAR > YAZILIM GÜNCELLEMELERİ bölümünden takip edebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.