OnePlus 7T ve 7T Pro yeni bir güncelleme aldı!

155

Çin merkezli büyük akıllı telefon üreticilerinden OnePlus, OnePlus 7T ve 7T Pro modelleri için yeni bir güncelleme yayınladı.

10.0.4 sürüm numarasına sahip yeni güncelleme ile birlikte telefonun galeri bölümüne 50GB ücretsiz depolama alanı geliyor. Bu ücretsiz depolama alanı 1 yıl süre için geçerli ve sadece hesap başına bir kez talep edilmekte. Ücretsiz depolama alanı şu anlık sadece Hindistan’daki OnePlus 7T kullanıcıları için geçerli.

Ücretsiz depolama alanının haricinde güncelleme ile ayriyeten genel performans iyileştirmeleri telefona dahil oluyor. Bu performans iyileştirmelerin içinde; genel iletişim (ağ, mobil veri, telefon görüşmeleri vb) performans iyileştirmeleri, çeviri doğruluğu, genel hata düzeltmeleri yer alıyor. Ayrıca yine sadece Hindistan’da geçerli olan galeri için Bulut hizmeti ekleniyor.

Tüm bunların haricinde ön kamera kısmında da yeni bir güncelleme mevcut. Düşük ışık performansını iyileştiren güncelleme gece daha iyi fotoğraflar çekmenize imkan tanıyor. 99MB ve 106MB boyutlarında olan ve henüz dağıtım aşamasında olan güncellemeyi AYARLAR menüsünden takip edebilirsiniz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.