OnePlus 8 Pro Canlı Olarak Görüldü!

31

Çinlı akıllı telefon üreticilerinden Oppo’nun alt markası olan OnePlus, yeni akıllı telefonları üzerindeki çalışmalarını tüm hazıyla sürdürüyor. Yakın zamanda piyasaya sürmeye hazırlanan yeni modeli OnePlus 8 Pro, canlı olarak görüntülendi.

Kutusundan yeni çıkarılmış vaziyette görüntülenen OnePlus 8 Pro, yukarıdan aşağıya doğru koyulaşan bir renge sahip. Dört arka kamera ile karşımıza çıkacak olan telefonda ToF sensörü yer alıyor. Arka kamera kurulumu ise telefonun orta kısmına dikey olarak yerleştirilmiş.

OnePlus 8 Pro, özellikleri yönünden de oldukça iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisinden gücünü alacak telefonda 6.5 inç büyüklüğünde QHD+ AMOLED bir ekran bulunması bekleniyor. Yine 8GB/12GB RAM ve 128GB/256GB/512GB depolama alanı ile gelmesi düşünülen telefonun 50W hızlı şarj destekli 4500 mAh bataryaya sahip olacağı iddialar arasında.

60MP ana kamera + 16MP geniş açılı kamera + 13MP telefoto kamera + 3D ToF sensörü yer alacak telefonun fiyatının ise 800 dolar civarlarında olacağı söyleniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.