OnePlus 8T, 120 Hertz Telefon İsteyenler İçin Tanıtıldı

17

OnePlus şirketi yeni OnePlus 8T akıllı telefonunun tanıtımını gerçekleştirdi. İşte habere dair detaylar…

OnePlus , amiral gemisi olarak tabir edilen telefon modellerini popüler pek çok markaya nazaran daha uygun fiyatlı olarak sunan bir marka olup OnePlus 8T akıllı telefonuyla da özellikle yüksek hertz desteği sunmaya ve bunun yanında uygun bir fiyat prensibiyle hareket etmeye çalışıyor.

Yeni 8T akıllı telefonu, OnePlus 8 modelinin donanım özelliklerini alıp üzerine yeni özellikler ekliyor. Cihazın ekranı 6.55 inç büyüklüğünde olup FHD+ Fluid AMOLED yapıda ve 8 GB RAM + 128 GB dahili depolama alanı – 8 GB RAM + 128 GB depolama alanı seçeneklerine sahip olacak.

Bataryası 4.500 mAh olan telefon 48 MP ana arka kameraya sahip olacak ve bu kameraya 16 MP + 5 MP + 2 MP kameralar eşlik edecek. Telefonun ön kısmında ise 32 Megapiksellik selfie kamerası bulunacak.

Snapdragon 865 işlemcisinden güç alan cihaz ilk etapta Hindistan pazarında satışa çıkarılacak. Fiyatı ise 42.999 Rupi olarak belirlendi. 42.999 rupi yaklaşık 4.640 TL ediyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.