OnePlus 8T Performans Testinde Ortaya Çıktı!

69

Çin merkezli akıllı telefon üreticilerinden OnePlus, geçtiğimiz günlerde yeni modeli OnePlus Nord’u tanıtmıştı. Şirket yakın zamanda şu an üzerinde çalıştığı OnePlus 8T modeli ile karşımıza çıkacak.

Şirketin çalışmalarına hızlı devam ettiği yeni modeli OnePlus 8T veya 8T Pro’nun kasım ayı sonuna kadar piyasaya sürüleceği tahminler arasında. Telefon hakkında yavaş yavaş bilgiler gelmeye başladı. KB2001 model numarası ile Geekbench performans testinde ortaya çıkan OnePlus 8T, tek çekirdekli testten 912, çoklu çekirdek testinden ise 3288 puan almayı başarıyor.

Performans testine baktığımızda telefonun Android 11 işletim sistemi ile piyasaya sunulacağını görüyoruz. Telefonun aldığı puana da bakacak olursak Snapdragon 865 Plus işlemcisinden güç alacağı muhtemel. OnePlus 8T hakkında bilgiler gelmeye devam ettikçe sizlere aktarıyor olacağız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.