OnePlus Buds, 30 Saat Pil Ömrü Sunacak

41

OnePlus, Çin merkezli bir teknoloji şirketi olup son zamanlarda önemli işler başardığını biliyoruz. OnePlus Buds ürünüyle de kendisini göstermeye karar veren OnePlus, söz konusu yeni Buds ile ilgili olarak gelen bilgiye göre 30 saatlik pil ömrü sunacak. Aynı zamanda tek şarjla 7 saatlik dinleme süresi sunulacak ve kulaklığın yanında gelen şarj kutusuyla bu süre yukarıda da bahsettiğimiz 30 saate çıkacak.

OnePlus Buds kulaklığı 4.6 Gram ağırlığı ile gelecek olup kutusu ise 36 Gram ağırlığında olacak. Oppo’nun Enco Free kulaklığıyla da benzer bir tasarım yapısıyla gelecek. Kulağa tam oturacak bir yapıya sahip olması bekleniyor ve bu bağlamda kullanıcıların konforlu bir deneyim yaşaması amaçlanıyor.

Galaxy Buds ile kıyaslayacak olursak OnePlus Buds kulaklıkları 8 saat kadar daha fazla şarj deneyimi sunacak. Çünkü Galaxy Buds kullanıcılara 22 saatlik bir pil deneyimi sunabilmekteydi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.