OnePlus Nord’un Tasarım Görselleri Ortaya Çıktı!

57

Çok yakında tanıtılacak olan OnePlus’ın yeni modeli OnePlus Nord’un tasarım görselleri ortaya çıktı. Bu görseller ise Evan Blass’ın Patreon hesabından paylaşıldı.

Çinli akıllı telefon üreticilerinden OnePlus, bu ay içerisinde yeni orta segment modeli OnePlus Nord’u tanıtacak. Telefon henüz tanıtılmadan önce tasarımını ortaya koyan görseller sızdırıldı. Orta/üst seviye performans sunacak olan telefonun tasarımına baktığımızda tam ekran bizleri karşılıyor. Bu ekranın sol üst köşesinde ise çift ön kameranın bulunduğunu görüyoruz. Telefonun arka yüzünde ise dörtlü kamera kurulumu yer almakta.

OnePlus Nord’un tasarımı haricinde telefonun özellikleri hakkında da birtakım iddialar var. Bu iddialara göre telefon gücünü Snapdragon 765G işlemcisinden alacak. Telefonun arka yüzünde 48MP ana kamera olmak üzere 8MP + 5MP ve 2MP dörtlü kamera yer alırken ön yüzünde ise 32MP + 8MP olmak üzere çift kamera yer alacak. Yine söylentilere göre telefonda 30W hızlı yarj destekli 4000 mAh batarya bulunacak.

OnePlus Nord, 21 Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek bir lansman ile kullanıcılarının karşısına çıkacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.