OnePlus Z Modelinin Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

160

OnePluS Z akıllı telefonu ile ilgili olarak yeni gelişmeler meydana geldi. Ürünün sahip olduğu teknik özellikler sızdırıldı.

OnePlus Z akıllı telefonu gelen bilgilere göre Mediatek Dimensity 1000L işlemciden güç alacaktı ancak gelen son bilgiler üründe Snapdragon 765 işlemcinin kullanılacağı yönünde. Eğer bu olursa cihazda 5G veri bağlantısı destdeği de sağlanacak. 7 nm fabrikasyon süreciyle üretilen yonga setine Adreno 620 GPU’nun eşlik etmekte olğunu da belirtelim. Öte yandan telefonda 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanının bulunacağı bilgisine de ulaşıldı.

Cihazın OPtic AMOLED ekran yapısıyla gelmesi ve ekranın 90 Hz yenileme hızı sunması bekleniyor. Böylece kullanıcılar OnePlus Z modelini kullanırken daha akıcı ve canlı bir deneyim yaşayabilecek ve gözleri de Hertz oranının yüksekliğine bağlı olarak eski telefonlara nazaran biraz daha az yorulacak
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.