OnePlus’ın Yeni Kablosuz Kulaklığı OnePlus Buds Tanıtıldı!

44

Çinli teknoloji şirketi OnePlus, düzenlediği bir etkinlik ile OnePlus Nord akıllı telefonunun yanında OnePlus Buds kablosuz kulaklığını da kullanıcıların karşısına çıkardı. Segmentine göre uygun fiyatlı olarak adlandırılan OnePlus Buds, resmi olarak tanıtıldı.

Beyaz, gri ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçenekleri ile karşımıza çıkan OnePlus Buds kablosuz kulaklığında gürültü azaltma algoritmaları içeren üç yerleşik mikrofon yer alıyor. Bu mikrofonlar sesli arama esnasında ortam gürültüsünü ortadan kaldırıyor. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre OnePlus Buds, kullanıcılarına tam şarjla 30 saatlik bir kullanım süresi sunuyor. Ayrıca kulaklık 10 dakikalık bir şarjla 10 saatlik bir kullanım süresi de vadediyor.

OnePlus Buds, kullanıcılarına iyi bir ses deneyimi sunabilmek adına Dolby Atmos desteğini bünyesinde barındırıyor. Bunun yanında kablosuz kulaklık, suya karşı dayanıklılığını ispatlayan IPX4 suya dayanıklılık sertifikasına sahip.

Şu an ön sipariş ile satın alınabilen OnePlus Buds’ın ABD fiyatı 79 dolar, Avrupa’da ise 89 Euro olarak satışa çıkarıldı. Kablosuz kulaklığın Türkiye fiyatı ise henüz bilinmiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.