Oppo A1 Özellikleri Netleşti

644

Oppo A1 akıllı telefonu ile ilgili olarak yeni bilgiler açığa çıktı. Cihazın özelliklerinin çoğu netlik kazandı.

Giriş segment kategoride yarışacak olan Oppo A1, buna rağmen dikkat çeken bazı özelliklere sahip. 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı bunlardan en belirgini. Genellikle bu RAM ve depolama alanını orta segment hatta üst segment modellerde görürüz.

5.7 inç büyüklüğünde HD IPS LCD ekrana sahip olan Oppo A1, kamera tarafında ise 13 MP bir adet arka kameraya ve 8 MP ölçeğinde bir adet ön kameraya sahip. 3180 mAh bataryası ile uzun süre şarj etmeden kullanım vaadediyor.Cihaz yazılım tarafında ise Android Nougat ile gelecek. Nougat 7.1 işletim sistemi ile piyasaya sürülecek.

Mütevazi kullanım için uzun yıllar uygun

Oppo A1 genel olarak günlük kullanım için ideal bir telefona benziyor. Telefonlarda yüksek kapasiteli oyunlar oynamak, çoklu işlemlere ağırlık vermek gibi planlarınız yok ise uzun yıllar idare edebilir. Elbette henüz işlemcisinin açıklanmadığını belirtelim. Aynı zamanda fiyatı da belli değil.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.