Oppo A5s ülkemize giriş yaptı! İşte telefonun Türkiye fiyatı

198

Çinli telefon üreticilerinden Oppo, geçtiğimiz aylarda piyasaya sunduğu orta segment modeli Oppo A5s’i ülkemizde satışa sundu. Oppo Türkiye sitesi üzerinden telefonun özellikleri ve fiyatı açıklandı.

Çinli üretici Oppo, yaklaşık beş-altı ay tanıttığı Oppo A5s modelini farklı renk seçenekleri ile birlikte ülkemizde satışa sundu. Oppo’nun resmi Türkiye hesabından telefonun fiyatı ve özellikleri paylaşıldı.

Oppo A5s,gücünü MediaTek Helio P35 işlemcisinden alıyor. 6.2 inç (1520×720 piksel) büyüklüğünde HD+ ekrana sahip telefon Corning Gorilla Glass ile korunuyor. Telefonda 3GB RAM ve 32GB depolama alanı bulunuyor. Oppo A5s’in arka yüzünde f/2.2 diyafram açıklığına sahip 13MP ana kamera + f/2.4 diyafram açıklığında 2MP ikinci kamera yer alırken ön yüzünde ise f/2.0 diyafram açıklığına sahip 8MP kamera yer alıyor. Kutusundan Android Oreo tabanlı ColorOS 5.2 ile çıkan telefonda 4230 mAh batarya mevcut.

Siyah,mavi ve kırmızı renk seçenekleri ile karşımıza çıkan Oppo A5s, ülkemizde 1899 TL‘lik bir fiyatla satışa sunuldu.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.