Oppo A72 Telefonu Duyuruldu

113

Oppo şirketi, yeni Oppo A72 akıllı telefonunun duyurusunu gerçekleştirdi. A72 modeli orta segment için gelecek bir telefon olacak.

A72 akıllı telefonu Snapdragon 665 yonga setinden güç almakta olup telefonun 48 + 8 + 2 + 2 MP olmak üzere dörtlü arka kamera yapısı bulunuyor. Bu kameralar makro, ultrawide, derinlik sensörü gibi işlevleri görmekte. Parmak izi tarayıcısı ise telefonun yan tarafına monte edilmiş bir şekilde gelmekte. Telefonun ön yüzünde ise 16 Megapiksellik bir adet selfie kamerası bulunmakta.

Cihaz 5.000 mAh büyük bir bataryaya sahip olup böylece uzun süre şarj olmadan kullanımı hedefliyor. 4 GB RAM bulunan telefonda 128 GB dahili depolama alanı yer alıyor.

Telefonun fiyatı 228 Dolar olarak belirlenirken ülkemizde de satışa çıkarılmasının beklendiğini belirtelim. Oppo, Türkiye pazarında son zamanlarda epey aktif rol oynayan bir marka ve yeni ürününü de sunmak isteyecektir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.