Oppo A92s Yüksek Hertz Değeriyle Dikkat Çekecek

195

Oppo firması son zamanlarda akıllı telefon kategorisinde dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Şirket şimdi de Oppo A92s akıllı telefonuyla geliyor.

Yeni Oppo A92s’in sahip olduğu özellikler sızdırıldı. Buna göre telefonun özellikle hertz yani ekran tazeleme hızı konusundaki yetenekleri dikkat çekmekte.

Sızdırılan bilgilere göre Oppo A92s akıllı telefonunun 6.57 inç büyüklüğünde ekranı bulunacak. Bu ekran 120 Hertz tazeleme hızı sunacak olup böylece oyuncular için ve daha akıcı film, video deneyimi yaşamak isteyenler için biçilmiş kaftan olacak. Hertz oranının yüksek olmasının göz sağlığı açısından da yararlı olduğunu belirtmek gerekiyor. Düşük hertzlerde göz biraz daha fazla yoruluyor.

Telefonda 128 GB depolama alanı ve 8 GB RAM bulunması beklenmekte. Bilgilere göre telefon Dimensity 800 yonga setini kullanacak. Bu yonga seti genel itibariyle orta segmente hitap etmekte.

Telefonla ilgili dikkat çeken bir diğer husus ise kamera tasarım yapısı. Üründe 48 MP + 8 MP + 2 MP + 2 MP olmak üzere dörtlü kamera yapısı kullanılmakta. Bu dörtlü arka kamera yapısı güzel bir tasarım ahengi içerisinde sunulmakta. Kare şeklindeki kamera yuvasının içerisinde oval çubuklar ve çaprazlama bir tasarım tipi kullanılmış.

Ürün için belirlenen fiyatın 355 Dolar olduğuna dair de gelen bilgiler var. İlerleyen süreçte daha net bilgilere erişebilmemiz elbette mümkün olacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.