Oppo Akıllı Televizyon İşine de El Atıyor

88

Akıllı telefon üreticilerinden Oppo pek çok teknoloji pazarında daha kendisini göstermeye kararlı ve gelen bilgiler şirketin bu kez de akıllı televizyon satacağını gösteriyor.

Oppo, Çin menşeine sahip şirketlerden biri ve son zamanlarda Çinli şirketlerin akıllı telefon alanında global pazarda kendi içerisinde dahi büyük bir rekabet içerisinde olduklarını görüyoruz. Bu rekabet akıllı televizyon kategorisine de sıçramış durumda ve şimdi Oppo da bu rekabetin içerisine giriyor.

Oppo, yaptığı duyuruyla akıllı televizyon sektörüne katılacağını paylaştı. Oppo’nun bu duyuruyu Çin’de 5G geliştirilmesinin birinci yılının kutlarken yapması da dikkat çekti.

Akıllı televizyonlar sahip oldukları önemli internet etkileşim ve destekleri ile günümüzde kullanıcıların vazgeçilmez cihazlarından biri haline geldi. Normal televizyonlara göre çok daha avantajlı olan akıllı televizyonlar kendisine ait yeni bir pazar oluşturdu ve şimdi bakalım bu pazar içerisinde Oppo nasıl bir performans sergileyecek? Merakla bekliyoruz.




Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.