Oppo Enco W11 Fiyatıyla Dikkat Çekecek

86

Akıllı telefon pazarında önemli markalardan biri olan Oppo, 2020 yılı itibariyle giyilebilir cihaz kategorisinde de pek çok ürün sunmuştu. Özellikle uygun fiyatlı kulaklıklar ile akıllı kulaklık kategorisinde kendisini gösteren Oppo, bu seferde özellikle fiyat tarafında bir hayli agresif olmasıyla dikkat çeken Oppo Enco W11 akıllı kulaklığı geliyor.

Oppo Enco W11 kulaklığı 33 Dolarlık fiyatı ile oldukça cazip modeller arasına adını yazdıracak. İlk olarak Hindistan pazarına giriş yaparak sonrasında da global pazara açılacak olan kulaklığın 10 metreye kadar çekim gücü bulunacak ve Bluetooth 5.0 teknolojisi için destek sunacak. 8 mm sürücüleri bulunan kulaklık AAC formatını da desteklemekte olup sahip olduğu segmentte önemli ürünlerden biri olarak kendisini göstermiş durumda.

Oppo Enco W11 şarj hususunda da kullanıcılara tatmin edecek bir deneyim sunacak .Toz ve neme karşı IP55 sertifikası ile dayanıklılığı bulunan kulaklık şarj edilmeden 5 saat kadar çalışabilecek olup pil ömrü kutusunda bulunan ekstra pil ile 20 saate kadar çıkabilmekte.




Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.