Oppo F7 ColorOS 7 Güncellemesi Dağıtıma Sunuldu

13

Çin menşeine sahip akıllı telefon şirketlerinden Oppo, F7 akıllı telefonu için ColorOS 7 güncellemesini dağıtıma çıkardı. Haberin devamı aşağıda…

Oppo markası, ülkemizde son dönemde popüler olan şirketlerden biri. Akıllı telefon pazarında Türkiye’de de aktif olarak rol oynayan Oppo, ColorOS arayüzü üzerinde değişiklikler yaparak zaman zaman yeni sürümleri karşımıza çıkarıyor.

ColorOS sürümü üzerinde bir süredir çalışan Oppo bu seferde ColorOS 7 güncellemesini Oppo F7 telefonu için paylaştı. ColorOS 7 güncellemesi ile birlikte F7 kullanıcıları aynı zamanda Android Haziran ayı güvenlik güncellemesini de alıyor. Böylece daha güvenli ve teknolojik bir F7 sahibi olabiliyorsunuz. Kullanıcılar bu güncellemeyle başlıca karanlık mod, odak modu, kayan pencere, Oppo Share, yeni ekran görüntü ayarları ve optimize edilmiş hareketler kazanıyor.

Hindistan merkezli olarak dağıtıma başlayan güncelleme şu an pek çok Afrika ülkesinde aktif hale geldi ve dağıtımı sürüyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.