Oppo K7 5G Fiyatıyla Dikkat Çekecek

39

Yükselen akıllı telefon markalarından biri olan Oppo, K7 5G akıllı telefonu ile dikkatleri üzerine çekecek. İşte detaylar…

Yeni Oppo K7 5G akıllı telefonu Çin’de gizli olarak resmi hale geldi. Snapdragon 730G işlemci ile güçlednirilen telefon 5G bağlantı desteği ile birlikte gelecek olup 1.999 Yuan başlangıç fiyatıyla kendisini gösteriyor.

Hızlı şarj desteğine sahip olacak olan telefonda 60 Hertz yenileme hızına sahip 1080 x 2400 piksel çözünürlüğünde 6.5 inç büyüklüğünde ekran bulunuyor. Parmak izi okuyucusu da ekran içine yerleştirilen akıllı telefon sahip olduğu Snapdragon 765G yonga seti ile iyi bir performans ortaya koymak için geliyor.

Cihazın 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanı varyantı 329 Dolar fiyat etiketine sahip olup 128 GB depolama alanlı versiyon 286 Dolar olarak belirlendi. Telefonun Türkiye’de satılıp satılmayacağı konusu şu an için belirsizliğini koruyor.

5G destekli uygun fiyatlı telefonlar arasına adını yazdıracak gibi gözüken Oppo K7 5G , uygun fiyatlı iyi bir kameraya sahip telefon arayanlar için dörtlü arka kamera sistemi ile gelecek ve 32 Megapiksellik özçekim kamerası bulunacak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.