Oppo Latin Amerika Pazarında da Olmak İstiyor

45

Akıllı telefon kategorisinde ülkemizde son zamanlarda sıklıkla adından söz ettiren Oppo’nun Latin Amerika pazarında da olmak istediği bilgisine ulaşıldı.

Oppo Çin merkezli bir akıllı telefon firması olup zamanla Çin dışına çıktı ve pek çok ülkenin pazarında aktif olarak satış yapıyor. Genel olarak tasarım açısından beğenilen ve güçlü özelliklere sahip olan telefonlar sunmak isteyen Oppo bu doğrultuda çalışmalara devam ediyor.

Gelen son bilgiler Oppo’nun bazı şirketler ile Latin Amerika pazarına katılabilmek amacıyla anlaşmalar yaptığını gösteriyor. Oppo, bu bağlamda America Mövil ile yeni bir stratejik ortaklık yaptığını açıkladı.

Oppo, Latin Amerika pazarının yanında diğer bölgelerde de pazar payını artırabilmek için çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle Huawei şirketinin ABD yasağı nedeniyle önemli kayıplar vermesiyle Oppo, pazar payını yükseltebilmek için yeni bir fırsat elde etmiş gibi gözüküyor. Dünya çapında 80’nin üzerinde operatörle ortaklık kuran şirket önümüzdeki süreçte de benzer anlaşmalara devam edecektir.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.