Oppo R15 ve R15 Pro için Android 10 Müjdesi!

54

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, büyük bir şirket olma yolunda sağlam adımlar atmaya devam ediyor. Şirket yeni akıllı telefonları üzerinde çalışırken bir yandan piyasaya sunduğu modelleri için de güncelleme yayınlamayı ihmal etmiyor.

Oppo’nun yeni açıkladığı takvime göre Oppo R15 modeli için Android 10 güncellemesi dağıtımına başlandı. Oppo R15 Pro için ise güncelleme 28 Temmuz tarihinde yayınlanacak. Android 10 tabanlı ColorOS 7 güncellemesi ile birlikte daha kolay, anlaşılır simgeler telefonda yerini alacak. Kamera yönünden de yeni özellikler söz konusu. Güncelleme ile gelişmiş portre modu ve titreme önleme özelliği de telefona dahil olacak. Aynı zamanda Soloop isimli fotoğraf düzenleme uygulaması da güncelleme ile birlikte telefona dahil olacak.

Tüm bunların yanında şirket oyun bağımlıları için de özel bir dinlenme modu özelliğini sunuyor. Böylelikle telefonda uzun süre oyun oynanıldığı takdirde sistem uyarı verecek ve dinlenmeniz konusunda size uyarılar verecek.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.