Oppo Reno 2Z İçin ColorOS 7 Güncellemesi Çıktı

287

Bir süredir üzerinde çalışılan ColorOS 7 güncellemesi Reno 2Z akıllı telefonu için beklendiği üzere çıktı. Telefonun daha önce yaptığımız haberde ColorOS 7 güncellemesi alacak olan modeller arasında olduğunu açıklamıştık ve güncelleme aktif hale de geldi.

Yayınlanan Android 10 tabanlı ColorOS 7 güncellemesi büyük çaplı bir güncelleme olup çok fazla özellik kazandırıyor. Gerek sistem, gerek uygulama performansları, gerek görünüş ve gerekse daha pratik bir kullanım açısından arayüz düzeltmeleri sunuyor.

Oyun alanında önemli bir değişiklik sağlayan güncelleme gamepad bağlantı girişini ekliyor. Böylece oyunları gamepad ile oynamanıza imkan tanıyor ve oyun alanında görsel etkileşim optimize edilerek daha iyi bir deneyim yaşanmasına imkan tanıyor.

Güvenlik ve çeşitli kararlılık iyileştirmeleri de barındıran ColorOS 7 güncellemesi beta sürecinden sonra kararlı olarak dağıtılmaya başlanmış durumda olup şu an dağıtım aşaması devam ediyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.