Oppo Reno 3A Telefonunun Özellikleri Belirlendi

153

Oppo, yeni Reno 3A akıllı telefonuyla başarı kovalayacak. Reno 3A hakkında ortaya çıkan son bilgiler telefonun orta segment modellerden biri olacağını gösteriyor.

Reno 3A akıllı telefonu Snapdragon 665 yonga setine sahip olup Oppo Reno Yout Edition modeline yeni bir alternatif sunmaya gelecek. Telefonda Snapdragon 665 yonga seti bulunmasının yanı sıra 8 GB RAM ve 128 GB hafıza bulunacak.

4.025 mAh batarya ile desteklenmekte olan telefonun arka kısmında dörtlü kamera yapısı bulunacak ve ana kamera 48 Megapiksel lense sahip olacak. Bu lense 8 MP + 2 MP + 2 MP lensler eşlik edecek. Ön kısmında da 16 Megapiksellik bir adet selfie kamerası yer alacak.

Cihaz yazılım tarafında Android 10 ve Color OS 7.1 ile desteklenecek olup toplam 175 Gram ağırlığında olacak. Fiyatına dair bilgileri öğrenebilmek için de biraz daha beklemek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.