Oppo Reno 4 Özellikleri Sızdırıldı

99

Oppo’nun yeni Reno 4 akıllı telefonunun sahip olduğu teknik özellikler sızdırıldı. İşte konuya ilişkin detaylar…

Oppo firması son zamanlarda ülkemizde de pek çok faaliyet yürütüyor ve popülerliğini artırıyor. Şimdi de Reno 4 akıllı telefon modeliyle gelecek olan şirketin bu yeni telefonuna ilişkin bilgiler gelmeye devam ediyor.

Oppo Reno 4 teknik özellikleri Weibo aracılığıyla sızdırıldı. Buna göre telefon 5G desteğine sahip olacak ve 65W hızlı şarj desteği sunmasıyla dikkat çekecek. AMOLED ekran ile geleceği sızdırılan telefonun parmak izi okuyucusunun ekran altında olacağı, kamera hususunda ise serinin önceki modelindeki gibi yine güçlü özelilklerle dikkat çekeceği iddia ediliyor.

Telefonun mavi ve altın gibi farklı renk seçeneğiyle piyasaya sürülmesi bekleniyor. Habere eklediğimiz yukarıdaki başlık görselinden de ürünün Weibo üzerinden sızdırılmış görüntüsünü görebilirsiniz. İlerleyen günlerde hakkında daha da fazla bilgi paylaşılacaktır.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.