Oppo Reno 4 Serisinin Tanıtım Tarihi Açıklandı!

78

Son zamanların en çok tercih edilen telefon markalarından olmayı başaran Oppo, yeni Reno 4 serisinin tanıtım tarihini açıkladı. Reno 4 serisi çok yakında kullanıcılar ile buluşuyor.

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo, gün geçtikçe ününe ün katmayı başarıyor. Piyasaya sunduğu akıllı modelleriyle adından söz ettiren şirket, yeni Reno 4 serisinin tanıtım tarihini açıkladı. Şirket tarafından Weibo üzerinden yapılan açıklamada Reno 4 serisinin 5 Haziran tarihinde Çin’de tanıtılacağı duyuruldu.

Ortaya çıkan bilgilere göre Oppo Reno 4 serisi, sekiz çekirdekli bir işlemciden gücünü alacak. Reno 4 standart versiyonu 6.43 inç büyüklüğünde AMOLED ekrana sahip olurken üst model Oppo Reno Pro ise 6.55 inç büyüklüğünde 3D ekranla karşımıza çıkacak.

Yine yapılan sızıntılara göre Oppo Reno 4’ün arka yüzünde 48MP ana kamera + 8MP ultra geniş açılı kamera + 2MP üçüncü kamera yer alacak. Diğer yandan Oppo Reno 4 Pro’da ise 48MP ana kamera + 12MP gece kamerası + 12MP telefoto kamera bulunacak. 8GB/12GB RAM ve 128GB/256GB depolama alanı seçeneklerine sahip olacak telefonlar 65W hızlı şarj destekli bataryayı bünyesinde barındıracak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.