Oppo Reno Ace 2 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

120

Oppo, yeni akıllı telefonu Reno Ace 2’nin tanıtım tarihi açığa çıktı. Şirketin başkan yardımcısı telefonun tanıtımı için tarih verdi.

Çinli akıllı telefon üreticilerinden olan Oppo, son zamanlarda inanılmaz bir yükselişe geçmiş durumda, özellikle de ülkemizde. Piyasaya sunduğu modeller ile adından söz ettirmeyi başaran şirketin yeni akıllı telefonu Reno Ace 2 modeli tarafından yeni bir gelişma yaşandı. Şirketin başkan yardımcısı olan Brian Shen, Weibo üzerinden telefonun tanıtım tarihini açıkladı.

Brian Shen tarafından açıklanan bilgiye göre Oppo Reno Ace 2, 13 Nisan 2020 tarihinde tanıtılacak. Yapılan sızıntılara göre Oppo Reno Ace 2 modelini 5G destekli Snapdragon 865 işlemcisinden gücünü alacak. 6.5 inç büyüklüğünde Full HD+ AMOLED ekrana sahip olacak telefonda 8GB/12GB RAM ve 128GB/256GB depolama alanı seçenekleri bulunacak. Dairesel dörtlü arka kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak olan telefonun ana arka kamerası 48MP çözünürlüğüne sahip olacak. Yine söylentilere göre telefon bünyesinde 65W hızlı kablolu şarj desteği barındıracak.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.