Oppo Yeni A11x Telefonunu Tanıttı

249

Oppo A11x’in sahip olduğu özellikler resmi olarak belli oldu. Oppo, telefonun tanıtımını gerçekleştirdi. Peki A11x nasıl özelliklerle geliyor?

Cihaz 6.5 inç büyüklüğünde HD çözünürlüklü ekrana sahip. EKran yapısı son zamanlarda oldukça aşina olduğumuz damla çentik yapısıyla perçinlenmiş. Ürün Snapdragon 665 işlemci kullanıyor ki bu işlemcinin orta segmentte değer bulan işlemcilerden biri olduğunu belirtmek gerekiyor. Adreno 610 GPU’nun eşlik ettiği telefon Dolby Atmos ses desteğine sahip ve bu da başlıca artılarından biri olarak dikkat çekiyor.

Cihazda 5000 mAh oldukça büyük batarya bulunuyor ve böylece uzun süre boyunca sıkıntısız bir şekilde şarj etmeden kullanabiliyorsunuz. ColorOS 6 arayüzüyle çalışan telefon Android 9 Pie işletim sisteliyle geliyor.

Ürünün kamera özellikleri

Telefonun arka kısmında dörtlü arka kamera yapısı bulunuyor. Bu kameralar 48 + 8 + 2 + 2 MP çözünürlüklerinde ve diyafram değerleri ise şu şekilde: f/1.8 , 2.25 , 2.4 , 2.4… Kameraların geniş açı, ultra gece modu, flaş LED gibi yetileri olup ön kamera 16 MP ve F/2.0 diyafram açıklığında çekim yapıyor.

24 Eylül’de satışta

Cihaz ilk olarak Çin’de satılacak olup 24 Eylül tarihinden itibaren 1.799 Yuan fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacka.

 

 

 

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.