Oppo, Yeni Telefonu F5 Youth’u Resmi Olarak Duyurdu

321

Çin’in önemli telefon üreticilerinden olan Oppo, 16 MP’lik ön kameraya sahip yeni telefonu F5 Youth’u resmi olarak duyurdu.

Telefon dünyasının önemli üreticilerinden olan Oppo’nun F5 modeli, piyasaya çıktıktan sonra oldukça popüler olmuştu. Oppo bir de bu modele  “Youth” eki getirerek yeni özellikleriyle birlikte tekrar satışa sundu.

Telefon, 6 inç büyüklüğünde 18:9 oranındaki 1080×2160 piksel ekrana sahip. MediaTek Helio P23 işlemcisini barındıran F5 Youth, 3 GB RAM ve arttırılabilir 32 GB dahili depolama kapasitesi sunuyor.

Model, F/2.0 diyafram aralığında 16 MP ön kameraya sahip ve arka yüzünde F/2.2 diyafram aralığında 13 MP’lik kamera bulunuyor. 3200 mAh pil gücüne sahip telefon  Android 7.1 işletim sistemini kullanıyor. Telefonun arka yüzünde parmak izi okuyucusu bulunuyor. Bununla beraber Oppo, yüz tanıma teknolojisine ayak uydurarak modeline yüz tanıma sistemini kazandırmış. Siyah ve altın olmak üzere iki renk seçeneği bulunan F5 Youth 275 dolar etiket fiyatıyla piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.