Oppo’dan 20 MP Ön Kameralı Telefon

358

Çin uyruklu elektronik üreticisi Oppo, Tayvan’da gerçekleştirdiği etkinlikte iki yeni akıllı telefonunu kullanıcılara takdim etti. Benzer özelliklere sahip iki telefon olan Oppo A75 ve A75s’nin tek farkı dahili depolama alanı kapasitesi.

Bulunduğumuz günden yaklaşık bir ay öncesinde Oppo F5’i üreten Çin markası, şimdi de üzerinde bir süredir çalıştığı ve kamera üzerinde yoğunlaştığı iki yeni akıllı telefon Oppo A75 ve A75s’yi kullanıcıların beğenisine sundu. Bu iki telefonun genel itibariyle özellikleri aynı olsa da temel fark iki telefon arasındaki dahili depolama hafızası. A75’in depolama hafızası 32GB iken, A75s’de bu hafıza 64GB olarak göze çarpıyor.

Her iki telefon da 4 GB ram ile çalışıyor, 3200 mAh gücünde pil içeriyor, 2160×1080 çözünürlüğe sahip 6 inçlik ekran barındırıyor ve önde 20, arkada 16 MP kameraya sahip bulunuyor. Tüm bunlara ek olarak parmak izi okuyucu ve yüz tanıma teknolojisi gibi özellikler de göze çarpıyor.

Oppo A75 ve A75s şu an sadece Tayvan’da satışa sunuldu fakat yakın zamanda diğer ülkelerde de satışa çıkması bekleniyor. Siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunan telefonların fiyatları ise A75 için 365 dolar, A75s için ise 400 dolar olarak belirlenmiş durumda.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.