Out of Space: Couch Edition Konsollara da Geliyor

14

Daha önce PC platformu için çıkan Out of Space: Couch Edition bu sefer de konsollar için piyasaya sürülecek.

Yılın ilk çeyreğinde PC platformu için Steam aracılığıyla satışa çıkarılan Out of Space: Couch Edition video oyununun bu defa da konsollar için piyasaya sürüleceği belirlendi.

Out of Space: Couch Edition yapımı PlayStation 4 , Nintendo Switch ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek. Oyun bu platformlara 25 Kasım 2020 tarihinde gelecek. Türkçe arayüz ve alt yazı desteğine de sahip olacak.

Out of Space: Couch Edition uzayda yaşam konulu bir strateji oyunu olup co-op oynanmaktadır. Behold Studios tarafından geliştirilen oyunun yayıncısı ise PID Publishing olup oyunu yakında konsollarda da göreceğiz ve konsol kategorisinde nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor.

Oyun içerisinde arkadaşlarınızla beraber yeni mekanınızı bir yuvaya dönüştürmeli ve uzaylı istilasının üstesinden gelmelisiniz. Bunun için uzay gemisi inşa etmeli ve sıkı çalışmalısınız.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.