Outlast Geliştiricisi Gizemli Bir Paylaşımda Bulundu

234

Outlast oyun serisi şu ana kadar oldukça dikkat çekti. İlk oyun piyasaya sürüldüğünde korku oyunları arasında yeni bir akım meydana getirmişti.

İlk oyunun ardından ikinci oyun da çıkmış ve böylece Outlast artık bir seri haline dönüşmeye başlamıştı. Elbette pek çok oyuncu, Outlast 3’ün çıkmasını heyecanla beklemeye başladı ve geliştirici ekip bunun farkında.

Oyunun geliştiricisi Red Barrels, sosyal medya üzerinden bir açıklamada bulundu. Twitter üzerinden yapılan açıklamada yeni bir Outlast içeriği üzerinde çalıştıklarını paylaştı. Ancak bu içeriğin beklendiği gibi Outlast veya Outlast 2’nin devamı olmayacağı kaydedildi.

Oyuncuların kendilerinden ne beklediklerinin farkında olduğunu ve bu doğrultuda isteneni verecek şey üzerinde çalıştıklarını duyuran Red Barrels, yaptığı ucu açık paylaşımla dikkatleri üzerine topladı. Kısa bir süre içerisinde yeni Outlast içeriğinin ne olduğuna dair net bilgilere erişebileceğiz gibi gözüküyor.

Outlast oyunları indirimde!

Hazır Outlast ile ilgili bu paylaşımdan bahsetmişken, şu an gerçekleştirilen büyük Outlast indirimine de değinmemek olmazdı. Hali hazırda Steam üzerinde Outlast oyununda %80, Outlast 2’de de %75 oranında devasa indirimler bulunuyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.