Outlook web servisine gece modu özelliği eklenecek

1744

Outlook, Hotmail mail servisinin devamı niteliğinde olan bir internet platformu olarak hizmetlerini sürdürüyor. Günümüzde 400 milyon kadar kişi Outlook aracılığıyla mail hizmetlerini kullanıyor.

Microsoft, Outlook ile ilgili yılın ilk çeyreğinde büyük çaplı bir tasarım yenileme çalışması yapmış, Outlook internet sitesine farklı bir boyut kazandırmıştı. Şimdi de gece modu özelliği eklenecek.

Geceleri karanlık bir ortamda telefona veya bilgisayara bakmak biraz daha zararlıdır. Bu yüzden son zamanlarda pek çok uygulama için gece modu gibi göz koruyucu modlar çıkmaya başladı. Outlook internet sitesinde de geçen yıl kısa süreliğine gece modu özelliği aktif edilmiş ve kaldırılmıştı. Özelliğin eklenmesi şimdi bir kez daha söz konusu oldu.

Outlook internet sitesine kalıcı bir gece modu eklemek isteyen Microsoft ekibi, bu doğrultuda bir süredir çalışmalarını sergiliyor ve artık özellik hakkında son rötuşların atıldığı tahmin ediliyor. Özellik çok yakında yayınlanacak gibi duruyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.