Overcooked Oyunu Epic Games Store’da Kısa Süreliğine Ücretsiz!

80

Son dönemlerin popüler oyun satış platformu Epic Games, yemek pişirme oyunu sevenlerin karşısına güzel bir haberle çıktı. Sevilen yemek pişirme oyunlarından Overcooked, Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak oyunculara sunuldu.

Ghost Town Games Ltd. tarafından geliştirilip Team17 tarafından piyasaya sunulan Overcooked, bir yemek pişirme oyunu. Dört oyuncu ile birlikte oynanan kaotik yemek pişirme oyununda şef arkadaşlarınız ile birlikte çalışarak müşteriler kızıp gitmeden önce müşterilerin yemek siparişlerini  pişirip servis etmelisiniz. Birçok oyuncu tarafından sevilerek oynanan Overcooked oyununun Steam fiyatı 39 TL. Fakat oyun şu an Epic Games üzerinden oyunculara ücretsiz olarak sunuluyor.

Oyunu ücretsiz ve kalıcı olarak kütüphanenize eklemek için 11 Haziran tarihine kadar zamanınız var. Bu bağlantıya tıklayarak oyununun Epic Games sayfasına girip YÜKLE butonuna, ardından da SİPARİŞ VER butonuna tıklayarak oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

 
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.