Oyuncu Telefonu Xiaomi Black Shark’ın Tanıtım Tarihi Belli Oldu

476

Çinli üretici Xiaomi’nin, oyuncular için özel olarak geliştirdiği yeni akılı telefonu Black Shark’ın tanıtım tarihi ortaya çıktı. Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisinden güç alan cihazın lansmanı 13 Nisan‘da gerçekleştirilecek.

İlk olarak Çin’in sosyal medyası Weibo’da ortaya çıkan ve AnTuTu benchmark testinde özellikleri görülen Black Shark,  güçlü donanım özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Xiaomi Black Shark, gücünü Qualcomm Snapdragon 845′ten alıyor. 2160×1080 FHD 18:9 en-boy oranında bir ekranla gelecek olan cihaz 8GB RAM‘e sahip.Kutudan Andoid 8.0 Oreo ile çıkacak olan cihazın aynı zamanda hızlı şarj desteğini barındıracağı söyleniyor. Ayriyeten Razer Phone’a karşı koymak adına da 120 Hz tazeleme hızıyla gelmesi bekleniyor.

Oyuncu kontrolleriyle bir hayli dikkat çeken Black Shark, siyah ve yeşil rengiyle ilgililerin karşısına çıkacak. Cihaz uygun fiyatla piyasa sürülürse oyuncular tarafından ilgilinin yoğun olacağını düşünüyoruz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.