Oyunculara Yönelik Fare Asus ROG Chakram Piyasaya Sürülüyor

43

Asus yeni RGB optik oyuncu faresini piyasaya sürüyor. Fare gerek tasarımsal özellikleriyle gerekse fonksiyonlarıyla kendisinden söz ettiriyor.

Oyuncu ekipmanları günümüzde bir hayli yaygın bir hale geldi. Pek çok oyuncu ekipmanı piyasaya sürüldü ve şimdi bunlara bir yenisi daha Asus tarafından ekleniyor.

Asus ROG serisi kapsamında yeni bir oyuncu faresi çıkıyor. ASUS ROG Chakram isimli bu fare, çok yakında piyasaya sürülecek.

Fare RGB aydınlatmaya sahip olup hem kablolu hem kablosuz sürümü bulunuyor. 1000 Hz haritalama hızına sahip olan fare, 16000 DPI hassayietiyle gelmekte. DPI anahtarık ullanılarak hassasiyet ayarı üzerinde ayarlamada da bulunulabilmekte.

OKU:  Akıllı telefonlar için Xiaomi Mint Browser çıktı

Farenin sol kısmında ayarlanabilir joystick yer almakta olup özel kutusunun içerisinde iki farklı yüksekliği bulunan joystick bulunmakta. Joystick hem dijital hem analog olarak programlanabiliyor.

Asus ROG Chakram faresi fiyatı 150 Pound olup hali hazırda ön sipariş aşamasına girdi.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.