Özelliklerine göre fazla ucuz telefon: ZTE Blade 20!

139

İsmini pek duymaya alışık olmadığımız Çinli şirket ZTE, yeni akıllı telefonu ile bir hayli sesini duyuracağa benziyor. Şirket, iyi bir donanıma sahip yeni akıllı telefonu ZTE Blade 20 modelini oldukça ucuz bir fiyattan satışa sunuyor.

Amerika ile yaşadığı zorlu sürecin ardından ZTE kendini toparladı ve çalışmalarına kaldığı yerden devam etti. Yoğun çalışmalarının ardından ise şirket, yeni ve iddialı modeli ZTE Blade 20 ile karşımıza çıktı. Bir süredir sızıntılara konu olan telefon resmi olarak tanıtıldı. Telefon, özelliklerinden yanı sıra ucuz fiyatı ile bir hayli şaşkınlık yarattı.

İlk olarak telefonun özelliklerine değinecek olursak; ZTE Blade 20, gücünü 12 nm fabrikasyon süreci ile üretilen 8 çekirdekli MediaTek Helio P60 işlemcisinden alıyor. 6.49 inç büyüklüğünde HD+ ekrana sahip telefonda %91.1 ekran/kasa oranı bulunuyor. 4GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip modelin arka yüzünde 16MP ana kamera + 8MP geniş açılı kamera + 2MP bokeh kamerası, ön yüzünde ise 8MP çözünürlüğünde kamera yer alıyor.

Kutusundan Android 9 Pie işletim sistemi ile çıkan ZTE Blade 20’de, 18W hızlı şarj destekli 5000 mAh büyük batarya mevcut. Ülkemizde de faaliyetten olan şirket, yeni modelini 140 dolarlık bir fiyatla satışa çıkardı. Bu fiyata bu telefonun satışının yüksek rakamlara ulaşacağını düşünüyoruz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.