P10 Modeli 413 MB Büyüklüğünde Yeni Bir Güncelleme Aldı

174

Huawei P10 akıllı telefonu için yeni bir yazılım güncellemesi paylaşıldı. Söz konusu güncelleme geçtiğimiz günlerde P10 Plus için de yayınlanmıştı.

Akıllı telefonların donanımsal niteliklerinin önemi kadar yazılımsal tarafta desteklenmeleri de son derece mühim bir konu. Huawei, bu hususta kullanıcılarını mağdur etmemeye çalışan şirketlerden biri. Şimdi yeni bir güncellemeye daha yer verdi.

Huawei, P10 akıllı telefonu için toplam 413 MB büyüklüğünde yeni bir yazılım güncellemesi yayınladı. Bu güncelleme Mayıs ayına ait Google yamaları ve sistem güvenliği için güvenlik yamalarını içerisinde barındırmakta olup Wi-Fi sorunlarını da gidermekte. Aynı zamanda Üçüncü taraf uygulamalarındaki görüntülü arama deneyimlerini optimize etmekte ve genel olarak sistem performansı hususunda önemli bazı avantajları kullanıcılara taktim etmekte.

P10 modeli uzun bir süre daha yazılım güncellemelerinden yararlanmayı sürdürecek. Ancak Amerika ve Çin arasındaki gerilim tırmanırsa bazı sürprizlerle de karşılaşabiliriz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.