P20 Lite için Android Pie güncellemesi kendisini gösterdi

168
Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

Huawei markası Türkiye’de son zamanlarda oldukça aktif olan bir marka. Akıllı telefon pazarında ülkemizde şu an  P20 Lite, Mate 20 Lite gibi telefonları cazip fiyatlarıyla epey fazla satılıyor. P20 Lite ürünü sahip olduğu uygun fiyat ve şık tasarımı ile pazarda kendisine iddialı bir konumdan yer bulabilirken cihaz ile ilgili bir yandan yazılım desteği sunulmaya devam ediyor.

Paylaşılan yeni güncelleme telefonu Android Pie sürümüne yükseltiyor. Pie sürümü artık 2000 TL seviyesindeki her telefonda görmek istediğimiz bir yazılım sürümü olup Android akıllı telefonların bu sürüme sahip olması önemli. Zira yazılımsal olarak eski kalan telefonlar donanımsal tarafta iyi olsalar bile kısa zamanda cazibesini yitiriyor.

OKU:  YouTube karanlık mod özelliği Android kullanıcılarına da geliyor

P20 Lite Android Pie güncellemesi ANE-LX1 9.1.0.121 (C432E4R1P3log) yapı numarasına sahip olmakta ve kademeli olarak geliyor. Şu an için beta seviyesinde olduğunun altını çizelim ve yakın zamanda tamamen aktif hale gelmesinin beklendiğini belirtelim. Bu arada telefonun bu ay içerisinde EMUI 9.1 sürümüyle de tanışmasını bekliyoruz.

Like
Like Love Haha Wow Sad AngryBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir