P40 Pro Akıllı Telefonuna Yeni Yazılım Güncellemesi Geldi

101

Huawei şirketi P40 Pro akıllı telefonu ile ilgili olarak yeni Android yazılım güncellemesini paylaştı. Böylece güncellemelerine bir yenisini daha eklemiş oldu.

Yayınlanan güncelleme Huawei’nin arayüzü EMUI 10.1 odaklı olup güncellemeyle arayüz cihazlara tanıtılarak kullanıma sunuldu. EMUI 10.1.0.126 yapı numarasıyla gelen yazılım güncellemesi kamera, sistem kararlılığı konularında düzeltmeleri içermekte.

Yayınlanan güncellemenin yaklaşık olarak boyutu 0.94 GB olup kamera konusunda resim içinde resim önizleme problemini gidermekte. Aynı zamanda sistem tarafında Wi-Fi ile alakalı olarak yaşanan sorunların da önüne geçmekte. Netice itibariyle Huawei P40 Pro kullanıcıları için bir hayli yararlı olan bu güncellemenin edinilmesi öneriliyor. Güncelleme şu an OTA üzerinden dağıtılmaya devam ediyor.

P40 Pro Özelliklerini Hatırlayalım

Telefonda 6.58 inç büyüklüğünde 90 Hz yenileme hızına sahip 2640 x 1200p çözünürlüğünde Flex OLED ekran bulunuyor. Kirin 990 5G destekli yonga setinden güç alan akıllı telefonda 8 GB RAM yer almakta olup depolama alanı tarafında 256 GB ve 512 GB seçenekler sunuyor. Çift sim kart destekli telefon 4200 mAh batarya kullanıyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.