Pagan Online Çoklu Oyun Modu Kapatılıyor

51

Hack and slash aksiyon oyunları arasında hızlı temposuyla bilinen Pagan Online, rol yapma ögelerine de sahip bir oyun ve bu zamana kadar çoklu oyunculu modu ile kendisini gösterdi ancak bundan sonraki süreçte aynı durum söz konusu olmayacak.

Gelen bilgilere göre Pagan Online çok oyunculu sunucuları 4 Ağustos 2020 tarihinde kapatılacak. Ağustos ayında gelecek olan güncellemeyle beraber oyun sadece tek oyunculu bir yapıya bürünecek.

Pagan Online hakkında yayınlanan SteamDB verilerine göre oyun erken erişim aşamasında en çok 3.030 eş zamanlı oyuncu sayısına ulaşabildi. Tam sürüm olarak çıktığında ise bu sayının artması beklenirken daha da düştü. Hatta öyle bir duruma geldi ki bu hafta oyunun en yüksek eş zamanlı oyuncu sayısı sadece 14’te kalabildi. Bu da oyunun çoklu oyuncu modunun kapatılmasının altındaki en büyük sebep.

Pagan Online ile ilgili olarak tek olumsuz gelişme çoklu oyuncu modunun kapatlıması da değil: Şu an oyunu Steam üzerinden satın alamıyorsunuz yani siparişler kaldırıldı. Yinede 4 Ağustos 2020 tarihinde Steam üzerinde tekrar satılmaya başlaması bekleniyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.