Parmak İzi Güvenlikli Samsung SSD Aygıtı Tanıtıldı

54

Samsung bu kez de parmak izi güvenlikli SSD aygıtını duyurdu. Yeni SSD, T7 Touch ismiyle gelmekte olup özellikle parmak izi güvenlik sisteminin bulunmasıyla dikkat çekiyor.

Yeni Samsung SSD aygıtı hem profesyonel hem de günlük kullanım için geliştirilen bir donanım olup ek bir donanımsal güvenlik önlemi olarak dahili pamak izi sensörüyle veri korumasını süt seviyeye taşımakta.

Ürün USB 3.2 standartına bağlı olarak en yüksek dosya transfer hızı sunmasıyla da dikkat çekiyor.T7 touch, 1.050 MB/sn okuma hızı, 1.000MB/sn(3) yazma hızı sunuyor. Böylece selefi modellere nazaran büyük oranda bir artış söz konusu.

4K/8K videoların veyahut değerli çeşitli dosyaların saklanması için kullanılabilecek olan, 500 GB, 1 TB, 2 TB gibi boyutlarla piyasaya sürülen model için belirlenen fiyatlar da belli oldu. T7 Touch SSD’si 1199 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. 1199 TL fiyat etiketi 500 GB versiyon için geçerli olup 1 TB model 1.799 TL, 2 TB model ise 3.599 TL fiyat etiketine sahip.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.