Pathfinder : Kingmaker , Konsollar İçin de Çıkışını Gerçekleştirecek

67

Owicat Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayıncılığı üstlenilen Pathfinder : Kingmaker video oyunu , gelen bilgilere göre Xbox One ve PlayStation 4 için çıkış yapacak.

Pathfinder : Kingmaker konsollar için Pathfinder : Kingmaker Definitive Edition sürümü olarak çıkacak. Bu sürümün içerisinde “Beneath the Stolen Lands,” “Varnhold’s Lot,” “Bloody Mess,” “The Wildcards,” “Arcane Unleashed,” “Royal Ascension” DLC içerikleri bulunacak. Bu içerikleri barındıran Definitive Edition versiyonunu şu an Xbox Store üzerinden yüzde 10 indirimli bir şekilde 207,00 TL’den ön sipariş ile alabilmek mümkün. PlayStation Store üzerinde ise ön siparişe açılmadığını belirtelim.

Pathfinder : Kingmaker video oyunu ilk olarak 25 Eylül 2018 tarihinde PC için satışa çıkarılmıştı. Konsol tarafında neler yapacağını ise bekleyip göreceğiz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.