Pathway, Epic Games Store’de Ücretsiz Oldu!

67

Her hafta oyuncuların karşısına ücretsiz oyun haberleri ile çıkan Epic Games, yine bir oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına sundu.

Robotality tarafından geliştirilip Chucklefish tarafından 2019 yılında piyasaya sunulan strateji, macera oyunu Pathway, Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak oyunculara dağıtılıyor. Normal fiyatı 26 TL olan oyunu, 25 Haziran tarihine kadar Epic Games kütüphanenize ücretsiz ve kalıcı olarak ekleyebilirsiniz.

Bu bağlantıya tıklayın ve ardından Epic Games hesabına giriş yapmadıysanız giriş yapın.Sayfada yer alan “YÜKLE” butonuna tıklayıp açılan pencereden “SİPARİŞ VER” butonuna tıklayın. Oyun böylelikle hesabınıza ücretsiz olarak eklenecektir. Oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilmek için 25 Haziran tarihine kadar zamanınız var.

Pathway, 1930’ların büyük vahşi doğasında geçen bir strateji macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda, bilinmezliğin çoktan unutulmuş olan gizemlerini ortaya çıkarıyorsunuz. Bunu gerçekleştirirken tarihi mezarlıkları yağmalıyor ve sıra tabanlı ekip savaşlarında düşmanlara karşı zekanız ile yarışıyorsunuz.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.