Pek Çok Eski Popüler Oyun Ray Tracing İle Geri Dönecek!

130

NVIDIA bilindiği üzere remaster programını başlattı ve bu program kapsamında pek çok oyunu oyuncularla buluşturacak. Quake 2 buna gösterilebilecek en güzel örneklerden biri olup Quake 2 gibi pek çok oyun daha RTX desteğiyle tekrar gelecek.

Bir oyunun isminin yanında RTX ibaresi bulunuyorsa bu yapımları sadece GeForce RTX grafik kartlarıyla oynamak mümkün olacak. Dolayısıyla bu durumun NVIDIA tarafında önemli bir avantaj olduğunu söylemek mümkün. Bir avantaj da oyunların orjinal hallerine zaten sahip olanların yenilenmiş versiyona da ücretsiz olarak sahip olabilecek olması. Dolayısıyla bu hususta kullanıcıların kalbini fethetmeyi başarıyor.

Kullanıcılar üzerinden yıllar geçen, artık grafiksel açıdan çok eskiyen ancak tadı damağımızda kalan pek çok oyunu bir kez daha bu kez RTX ile oynamanın oldukça heyecan verici olacağı görüşü üzerinde birleşiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.