Peugeot 3008 Yenilenen Yapısıyla Geliyor

48

Peugeot, ülkemizde de popüler olan Fransa merkezli bir otomotiv şirketi olup son dönemde sektörde pek çok önemil atılım gerçekleştirdi.

İlk etapta 3008 SUV modelinin tasarım yapısını değiştiren Peugeot, 2021 model Peugeot 3008 ile birlikte ön kısımda bulunan LED gündüz farları tarafında değişikliğe gidecek. Gündüz farları aracın tamponuna kadar uzanacak olup böylece yeni 3008 oldukça şık gözükebilir.

Otomobilin arka kısmında ön kısmına göre daha az değişiklik yapılacak. Arka stoplara ince dokunuşlar yapılması bekleniyor ve şık tasarım yapısının korunacağı göz önünde bulunduruluyor. Gelen bilgilere göre kokpit bölümünde de multimedya ekranı yenilenecek olup kullanıcılar daha büyük bir bilgi-eğlence ekranı kullanabilecek.

Yenilenen Peugeot 3008 , SUV meraklılarının ilk tercihlerinden biri olabilir. Elbette bu konuda kesin konuşmak için henüz erken.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.