Philips 243B1 Çok Yakında Çıkıyor

73

Philips yeni bir monitör daha piyasaya sürecek. Yeni 243B1 kod adılı monitör Mart ayı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Habere dair detaylar aşağıda…

Monitör dünyasında çeşitli ürünler sunan Philips şimdi de 243B1 monitörünü satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Açıklanana göre Philips 243B1 modeli önümüzdeki Mart ayı içerisinde çıkışını gerçekleştirecek.

Monitörün 23.8 inç büyüklüğünde bir ekranı bulunuyor ve bu ekran Full HD çözünürlük sunuyor.USB 3.2 yüksek veri iletimi teknolojisini destekleyen ürünün sahip olduğu 23.8 inçlik ekran 60.5 cm ekrana tekabul etmekte.

Odadaki aydınlatma koşullarına göre görüntü parlaklığını otomatik olarak ayarlayan LightSensor ile donatılan monitör, çok düşük enerji tüketimini sağlayabilmek için özel fonksiyonlar da sunmakta olup %100 geri dönüştürülebilir ambalaj malzemeleriyle teslim ediyor ve ürün %85 oranında tüketici sonrasında geri dönüştürülmüş plastikten oluşturulmuş. Aynı zamanda kurşun, cıva, PVC/BFR ggibi zararlı maddeleri içermemekte.

Böylece yeni Philips 243B1 monitörünün günlük kullanımlar için rahat, çevre dostu bir ürün olarak çıkış yapacağını belirtelim.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.