Philips Dahili Hoparlörlü 4K 120 Hertz Monitörüyle İddialı Geliyor

64

Teknoloji şirketlerinden Philips’in görüntü teknolojileri hususunda ünlü markalardan biri olduğunu ve uzun yıllardır çeşitli hizmetler verdiğini biliyoruz. Philips şimdi de 4K çözünürlük destekli 120 Hertz ekran tazeleme hızı sunabilen dahili hoparlöre sahip monitörü ile geliyor.

Philips Momentum 558M1RY isimli yeni monitörün ekranı 55 inç olup televizyonları aratmayacak kadar devasa bir ekranı bulunuyor. Bu denli büyük bir ekrana 4K çözünürlük yakışır doğrusu. Philips de bu doğrultuda üründe 4K çözünürlük sunuyor. Ancak ürünün AMD FreeSync Premium Pro standartında 4K çözünürlükte 120 Hertz değil 60Hertz elde edebildiğini, DP 1.4 bağlantısı sayesinde ise 4K çözünürlükte 120 Hertz görüntü elde edebildiğini belirtelim. Açıkçası 4K çözünürlükte zaten 120 FPS ‘te oyun çalıştırmak her bilgisayarın harcı değil.

40W ses sistemi ile gelen monitörde Bowers & Wilkins ses barına yer verilmiş durumda. 2.1 kanal ses üretebilen monitör aynı zamanda Bluetooth bağlantısı ile harici cihazlara bağlanabilmekte.

558M1RY monitörü için belirlenen fiyatın ise 1299 Avro olduğunu belirtelim. Bu bağlamda fiyatının biraz yüksek olduğunu belirtmek gerekiyor.
Bir cevap yazın

Ne düşünüyorsunuz? Teşekkür edin veya yorum yazın.

E-postanız herkese açık olarak paylaşılmaz. İsim ve e-posta bilgisi girmek zorunlu değildir. Yazdığınız yorum ilk etapta onay aşamasına gireceğinden hemen görünmez.